Chmura obliczeniowa

Serwery i dysk w chmurze. Przestawiamy autorski panel obsługi serwerów w chmurze stworzony z użyciem najnowszych i bezpiecznych technologii.

Czytaj dalej

Klaster GlusterFS

Rozproszony system plików jako podstawa chmury. Wdrożenie GlusterFS pod 40TB+ redundantnego klastra storage na czterech serwerach. Czy to ma sens?

Czytaj dalej

Certyfikowany Administrator Systemów (LFCS)

Linux to system operacyjny nr 1 dla serwerów sieciowych, przetwarzania w chmurze, smartfonów i elektroniki użytkowej. Powierzenie funkcji administracji systemów profesjonalistom zapewnia prawidłowe działanie organizacji.

Czytaj dalej

Bezpieczeństwo sieci komputerowych

W mniejszych firmach bezpieczeństwo sieci jest często lekceważone, zaniechanie procesu bezpieczeństwa może przynieść fatalne skutki. Z pomocą przychodzą nam testy penetracyjne.

Czytaj dalej

Ochrona informacji niejawnych

wkrótce

Czytaj dalej

Konferencja Security Case Study

Czy Twoja infrastruktura IT jest bezpieczna? Przypadki z polskiego Darknetu, Rozmowy z botnetem Bayrob, Odporność infrastruktury informacyjnej na ataki sieciowe, Failure Is An Option - to tylko niektóre z ciekawych prelekcji. Cała konferancja nasączona wiedzą, praktyką i analizą przypadku [...]

Czytaj dalej

TechStolica

To prestiżowa ogólnopolska konferencja poświęcona technologiom Microsoftu skierowana do firm związanych z branżą IT. Tyle po krótce. Z agendy zainteresowany byłem dwoma prelekcjami: "Linux on demand - linux na 5 minut czyli o chmurze i automatyzacji" oraz "Jak szybko wdrożyć pełnoprawny serwer mailowy [...]

Czytaj dalej

Panel hosting minecraft

"KM Panel" został napisany dla jednej z większych sieci serwerów minecraft w Polsce, kompleksowa obsługa serwerów sieci z poziomu przeglądarki

Czytaj dalej

Panel gier

Safe Game Panel został stworzony jako odpowiedź na potrzebę rynku branży gamehostingowej i alternatywę wówczas dominującego panelu revogames.

Czytaj dalej

Czy certyfikat Cisco CCNA jest potrzebny?

Certyfikaty są kontrowersyjnym tematem w branży IT. Czy certyfikat cisco ccna jest istotnym elementem w naszym portfolio?

Czytaj dalej